Трускавець

Ответить
Жанна Игоревна
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 08 окт 2021, 15:38

Трускавець

Сообщение Жанна Игоревна » 10 май 2023, 14:33

Де порадите зупинись в Трускавці? З подругами плануємо поїхати на відпочинок)

Кристина Юсупова
Сообщения: 132
Зарегистрирован: 23 сен 2021, 11:49

Трускавець

Сообщение Кристина Юсупова » 10 май 2023, 16:05

Якщо ви плануєте відвідати Трускавець і шукаєте комфортне та розкішне місце для проживання, я дуже рекомендую Hotel in Truskavets Raymond, який розташований у самому центрі міста. Номери оснащені сучасними зручностями, такими як кондиціонер, телевізор, міні-бар і безкоштовний Wi-Fi. Відпочивала там з родиною 6 днів і нам все сподобалось, особливо басейн та ресторан з дуже вишуканою і смачною кухнею.

Аватара пользователя
Olichka
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 27 апр 2021, 23:14

Трускавець

Сообщение Olichka » 16 июн 2023, 18:40

Уж ти! Круто! А що ще збираєтпсь там робити? Куди плануєте сходити?

Аватара пользователя
Serova
Сообщения: 58
Зарегистрирован: 27 апр 2021, 23:09

Трускавець

Сообщение Serova » 17 июн 2023, 23:06

А на скільки днів ви збираєтесь на відпочинок? Дивіться на сайті “Турінформ Закарпаття”можна вибрати гарні місця та забронювати екскурсії Закарпаття . Думаю, що вам буде цікаво гарно проводити час. Я завжди, коли збираюсь в Карпати стараюсь продумати ретельно свій відпочинок і мені цей сайт завжди стає в пригоді.

Аватара пользователя
Valerij
Сообщения: 97
Зарегистрирован: 16 фев 2021, 12:47

Трускавець

Сообщение Valerij » 03 июл 2023, 16:19

Я б вам порекомендувала санаторій Теплиця https://teplyca.com.ua/uk/home-3/ , правда, прийдеться трошки дальше поїхати, але повірте це того варто. Санаторій розташований в чудовому куточку Закарпаття, біля підніжжя Чорної гори. Перед вами відкриються мальовничі краєвиди. Плюс санаторій пропонує різноманітні програми відпочинку та приємні пропозиції по лікуванню водами. Тому ви проведете не тільки активний відпочинок, але й оздоровитесь.

Ответить